Preskočiť na obsah
Kamil Ručinský

Stavebníctvo

Kamil Ručinský

Zemné práce

Obec
Hažlín
Od roku
2007
IČO
43 457 126

Kamil Ručinský

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
086 14 Hažlín
Na trhu od
3. januára 2007
IČO
43 457 126
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Podnikanie v číslach

19
rokov na trhu
2007
rok vzniku
6
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Kamil Ručinský

Kamil Ručinský – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Hažlín. Podniká od 3. januára 2007.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad zemné práce mechanizmami, upratovacie práce a demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu.

Základné údaje

Obchodné meno
Kamil Ručinský
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
43 457 126
Dátum vzniku
3. januára 2007
Miesto podnikania
086 14 Hažlín
Živnostenský register
Okresný úrad Bardejov, vložka č. 760-12216
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Kamil Ručinský zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.

  • Zemné práce mechanizmami

  • Upratovacie práce

  • Demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu

  • Murárstvo

  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Kamil Ručinský?

Miesto podnikania je v obci 086 14 Hažlín.

Čím sa Kamil Ručinský zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: zemné práce mechanizmami; upratovacie práce; demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu; murárstvo.

Aké je IČO – Kamil Ručinský?

IČO je 43 457 126.

Odkedy podniká Kamil Ručinský?

Podnikanie začalo 3. januára 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Kamil Ručinský podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese kamil-rucinsky.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.